Żłobek Miejski w Tychach

ŻŁOBEK MIEJSKI W TYCHACH

Polityka prywatności

Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za serwis internetowy zlobek.tychy.pl jest Żłobek Miejski w Tychach, z siedzibą przy ul. Fitelberga 4, 43-100 Tychy, NIP 6462909920.

Wszelkie prawa do zawartości oficjalnego serwisu zlobek.tychy.pl są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów portalu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków należących do Żłobka Miejskiego w Tychach. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody.

Odnośniki do innych stron 
Strona może zawierać odnośniki do innych stron i serwisów internetowych, które są własnością lub są prowadzone przez inne niezależne podmioty. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że Żłobek Miejski w Tychach nie odpowiada za ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których odnośniki prowadzą przez stronę zlobek.tychy.pl. Wprowadzenie takiego odnośnika na Stronie nie wiąże się z braniem odpowiedzialności przez administratorów za treść docelowej strony.

Adresy IP 
Wykorzystujemy adresy IP użytkowników do diagnozowania problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną. Informacje te w żaden sposób nie są łączone z innymi usługami świadczonymi przez serwis.

Kontakt 
Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag na adres zlobek.miejski@zlobek.tychy.pl. Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu internetowego Żłobka Miejskiego w Tychach akceptujecie Państwo zasady zawarte w niniejszej polityce prywatności portalu.

Zmiany
W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności w portalu zlobek.tychy.pl, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.

Skip to content